Bashkëshortja e Granit Xhakës ndan momentin më të mirë me dy vajzat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bashkëshortja e Granit Xhakës ndan momentin më të mirë me dy vajzat

12:35 | 18 Qershor 2021

Leonita dhe Graniti janë bërë prindër të dy vajzave.

Dyshja me momente të shumta në rrjete sociale, nuk ndalen duke shprehur që kanë ndjesinë e veçantë pranë tyre, shkruan Kosovarja.

Edhe këtë herë, është Leonita ajo e cila ndau momentin më të mirë pranë tyre ku shkëlqejnë.

Pa dyshim, ajo pranoi komente të shumta nga ndjekësit që ka.

Si për vetën, ashtu edhe për të bijat ajo ka një përkujdesje të madhe për paraqitjen fizike.

Komento: