‘Befason’ Adonisi, ja çfarë i bën Teutës në publik

15:08 | 22 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të suksesshme shqiptare e cila me rolet e saj, mori zemrat e publikut.

Ajo tani është e martuar me Adonis Morinën, dhe jeton në Prishtinë me të dhe me dy vajzat nga dy martesat e saj, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale.

E sot, Adonisi ka postuar një fotografi dhe si me shaka e ka imituar Teutën kur bëhet nervoze./ORAinfo/

Komento: