Befason Argjentina Ramosaj, publikon momente ‘intime’ me bashkëshortin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Argjentina Ramosaj, publikon momente ‘intime’ me bashkëshortin e saj

22:12 | 09 Korrik 2020

Argjentina Ramosaj është këngëtarja shumë e dashur dhe e pëlqyer për publikun.

Ajo përveç me zërin e saj, njihet me stilin e saj dhe paraqitjet e saj përherë elegante, shkruan ORAinfo.

Argjentina ndonëse nuk është shumë e përkushtuar në muzikë, është tejet aktive në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur duke e puthur burrin e saj./ORAinfo/

Komento: