Befason Ariana, këto këpucë nuk po di t’i zhveshë nga trupi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Ariana, këto këpucë nuk po di t’i zhveshë nga trupi

19:12 | 20 Dhjetor 2019

Ariana Fejzullahu po vazhdon të komentohet në publik sidomos për paraqitjet e saj.

Nusja e Ermal Fejzullahut shquhet për veshjet e saj plot stil dhe gjithmonë një hap me kohën.

Ariana është shumë aktive edhe me pastime në rrjete sociale.

E së fundi ajo ka publikuar disa foto e në të cilat shihet se është fiksuar pas çizmeve të kuqe dhe nuk po di t’I zhveshë./ORAinfo/

Komento: