‘Befason’ Elita, ja çfarë kërkon nga vjehrra e saj

21:36 | 19 Dhjetor 2018

Elita Rudi sot si duket ka vendosur që t’iu përgjigjet të gjitha pyetjeve të fansave të saj në Instagram

Ajo këtë kohë është në muajt e fundit të shtatzanisë, dhe së bashku me Gjikon do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

E në pyetjen që ia kanë bërë fansat në lidhje me atë se a do t’i ndihmojë vjehrra në rritjen e bebes së saj, ajo ka thënë se nuk do t’i lë të shkojnë në shtëpi për një muaj as nënën e as vjehrrën./ORAinfo/

Komento: