Befason nusja e Goldit, publikon pamje nga dhoma e gjumit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason nusja e Goldit, publikon pamje nga dhoma e gjumit

22:23 | 06 Korrik 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje nga dhoma e gjumit, nga pushimet që po i kalojnë ata./ORAinfo/

Komento: