Befason Tuna, kështu nuk e keni parë asnjëherë

09:43 | 30 Dhjetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Tuna Sejdiu është një nga këngëtarët më të njohura shqiptare.

Ajo vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo po përmbyll edhe një vit në karrierën muzikore.

Tuna Sejdiu këtë vit kishte qenë goxha e angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte, shkruan lajmi net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në biçikletë.

“Me çiklizëm drejt 2019”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Tuna është “Maria”, këngë kjo në duet me Seven Saraçin.

Komento: