Behari duket vjazë e thjeshtë, zbulon diçka që pak kush e priste

23:44 | 05 Maj 2019

Ajo është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun.

Gaye Turgut, është aktorja tukre e cila për publikun shqipfolës u bë e njohur me rolin e Beharit në telenovelën, Më Fal përcjell ORAinfo.

Një vajzë e thjeshtë që përballet me shumë probleme,Behari në realitet është një femër shumë moderne dhe me karakter të fortë.

Gaye di shumë mirë të vishet dhe është shumë moderne.Madje ajo ka edhe tatu në trupin e saj./ORAinfo/

Komento: