Bëhen prindër Shpati dhe Selvija, zbulojnë emrin e veçantë të djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhen prindër Shpati dhe Selvija, zbulojnë emrin e veçantë të djalit

17:01 | 24 Janar 2022

Shpati dhe Selvija bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e veçantë të djalit.

Këngëtari shqiptar sot ka një gëzim të madh.

Shpat Kasapi është bërë baba për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin për lindjen e djalit e bëri të ditur bashkëshortja e tij Selvija me anë të një posti në instagram ku zbuloi se ata janë bërë prindër gjashtë ditësh.

Ajo po ashtu zbuloi edhe emrin e veçantë me të cilin kanë pagëzuar djalin.

“19.01.2022 Mire se erdhe ne jete o krejt jone ROEL”, ka shkruar Selvija sipër imazhit.

Komento: