Bëhet “namin”, ja ku po transferohet Rodriguez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bëhet “namin”, ja ku po transferohet Rodriguez

23:13 | 08 Nëntor 2019

Wolverhampton Wanderers i është ofruar një shans për të nënshkruar, sulmuesin e Real Madridit James Rodriguez, raporton El Desmarque.

Ylli nga Kolumbia u lidh me një largim nga kryeqyteti Spanjoll në verë, ku ai tërhoqi të interesuar nga rivalët e qytetit të Realit Atletico Madrid dhe gjigantët italianë të Serie A Napoli,përcjell ORAinfo.

Sa i përket raportit të fundit, super-agjenti Jorge Mendes i ka ofruar Wolves një shans për të nënshkruar Rodriguez nëse ata do të lejojnë Ruben Neves të shkojë në anën tjetër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!