Bëhet nënë aktorja e njohur turke, publikohet foton e parë të djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet nënë aktorja e njohur turke, publikohet foton e parë të djalit

08:35 | 21 Dhjetor 2019

Hazal arrit të fitoj famë me rolin e “Nihalit” te seriali “Dashuri e ndalur”.

Hazal Kaya është njëra ndër aktoret më të kërkuara në Turqi. Ajo arriti të bëhet e njohur për rolet e ndryshme në serialet më të ndjekur.

Ajo dhe bashkëshorti i saj aktori, Ali Atay janë bërë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Fikret Ali.

Dyshja në rrjetet sociale kanë publikaur fotografinë e njëjte të realizuar në momentet e para të lindjes. Vogëlushi erdhi në jetë para dy jave mirëpo, çifti lajmin e bëri të ditur para disa dite.

Në Kosovë , Hazal arrit të fitoj famë me rolin e “Nihalit” te seriali “Dashuri e ndalur”.

Hazali dhe Aliu i thanë po njëri-tjetrit në muajin shkurt.

Komento: