Bleona shtrihet në spital, kjo është gjendja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bleona shtrihet në spital, kjo është gjendja e saj

09:05 | 24 Dhjetor 2018

Këngëtarja nga Shqipëria, Blerona Qereti, është ndër femrat me të bukura në trojet shqiptare.

E vetëdishme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmeria e saj, përcjell ORAinfo.

Por si çdo njeri, edhe Bleona di nuk ka imunitet ndaj sëmundjes.

Ajo ka publikuar një foto e shtrirë në spital.

Edhe pse e shtrirë në spital, Bleona duket e buzëqeshur. Shpresojmë që nuk është dicka serioze, ndërsa ne i urojmë shërim sa më të shpejtë. /ORAinfo/

Komento: