Blero ia mban dorën Afronës, por shikoni çfarë unaze ia ka blerë para martesës

22:10 | 11 Dhjetor 2018

Blero dhe Afrona janë një prej çifteve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare.

Këngëtari dhe modelja e njohur tani janë në prag të martesës dhe që të dy po i shijojnë këto ditë të fundit si të pamartuar, përcjell ORAinfo.

Ata së fundmi kanë qenë se bashku në një pushim shumë luksoz në Dubai, e si kanë kaluar ata i kemi parë në fotografitë dhe videot që ata i kanë postuar në rrjetet e tyre sociale.

E sot, Blero ka postuar një fotografi me Afronen, e që duket se i mungon Dubai, por, vëmendjen e merr unaza shumë e shtrenjtë në gishtin e Afronës./ORAinfo/

Komento: