Blerona sapo doli nga frizerka, kaq bukur i ka rregulluar flokët

11:06 | 10 Dhjetor 2018

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit.

Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të vëmendjes edhe për përmasat trupore, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: