Bora bëhet nuse tamam për qejfin e vjehrrën dhe këtë e dëshmon me veprimin e fundit

13:00 | 19 Shtator 2023

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se është zgjuar që para orës 07:00 të mëngjesit.

Duket sikur moderatorja e njohur është nuse tamam për shtëpi./ORAinfo/

Komento: