Bora nuk e ka problem të tregojë, nga ky mashkull mori sot këtë dhuratë të bukur! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora nuk e ka problem të tregojë, nga ky mashkull mori sot këtë dhuratë të bukur!

16:55 | 17 Janar 2022

Bora Zemani, është njëra nga emrat më të përfolur të show-bizzit shqiptarë.

Duke qenë se vazhdimisht është pjesë e mediave e ekraneve, adhuruesit e saj janë shumë kurioz të dinë për jetën e përditshme të saj, shkruan ORAinfo.

Ajo padyshim bëri bujë me lidhjen e dashurisë me aktorin, Donald Veshaj , i cili është njëri nga banorët e Big Brother Albania.

Duket qartë se fokusi i saj më nuk është më Donaldi, pasi ajo po refuzon të flasë për këtë lidhje.

Ajo ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 30-të dhe ka marrë shumë dhurata.

Edhe pse kanë kaluar disa ditë nga ditëlindja e saj e 30-të, Bora vazhdon të marrë ende dhurata.

Ajo sot ka marrë një buqetë me lule nga miku i saj Eraldo Rexho.

Me këto fjalë e uron ai… /ORAinfo/

Pamje:

Komento: