Bora Zemani bën një ndërhyrje në pamjen e saj, a po ju pëlqen ndryshimi? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora Zemani bën një ndërhyrje në pamjen e saj, a po ju pëlqen ndryshimi?

23:27 | 24 Janar 2022

Bora Zemani bën ndryshim në pamje, ja si po duket

Moderatoraj shqiptare Bora Zemani është mjaft aktive në rrjetet sociale e cila poston foto e vidoe të ndryshme për ndjekësit e saj

Ani pse njihet që moti si këngëtare, moderatore e aktore Bora së fundmi ka arrit kulmin e suksesit në jetën profesionale.

Ajo është zgjedhur një nga moderatoret e cila ka shikueshmëri më së shumti në instagram duke u cilësuar mbretëresha e instagramit.

Së fundmi Bora ka treguar ndryshimin që ka bërë në pamje, kryesisht tek flokët.

Bora në instastoryn që ka postuar shihet me flokë më të gjatë dhe të dredhura.

Ndryshe, Bora është nënë e një djali të cilin e ka nga lidhja e saj me Vin Velin.

Pamje:

Komento: