Burri e gëzon Adelinën me një dhuratë luksoze, ky është reagimi i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri e gëzon Adelinën me një dhuratë luksoze, ky është reagimi i saj

23:17 | 19 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën na prezanton me ҫantën e saj të shtrenjtë./ORAinfo/

Komento: