Burri i Adelina Thaçit ka ditëlindjen, urimi i saj do t’iu emocionojë

15:46 | 03 Janar 2019

Adelina Thaçi është këngëtarja shqiptare që për një kohë ka qenë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, përcjell ORAinfo.

Adelina është më e përkushtuar në familjen e saj, përkatësisht në burrin dhe vajzat.

E sot, burri i saj ka ditëlindjen, e Adelina ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar atë.

Kujtojmë që burri i saj para pak muajsh është shëruar, pasi është përballur me një sëmundje./ORAinfo/

Komento: