Burri i saj e ka dëtëlindjen, kështu e uron Adelina Tahiri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri i saj e ka dëtëlindjen, kështu e uron Adelina Tahiri

11:44 | 21 Dhjetor 2019

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, kjo sidomos pas martesës më milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Burri i saj sot e ka ditëlindjen. Adelina e ka uruar atë për ditëlindje duke publikuar një foto në krahët e tij.

Kaq të lumtur po duken ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Komento: