Burri i saj fotografon atë, ja si duket pa grim Yllka

15:20 | 26 Dhjetor 2018

Yllka Kuqi, Është ndër këngëtaret më të komentuara dhe më të ndjekura, e cila është tejet aktive në karrierë, shkruan Kosovarja.

Këto ditë festash ajo ka vendosur t’i kalojë në Amerikë bashkë me njeriun e zemrës.

Në disa imazhe që ka hedhur në rrjetet sociale, shihet pa fije grimi, një gjë që shpesh e kemi parë te Yllka.

Duket se pa fije kompleksi në gjendje të tillë dl edhe me bashkëshortin, e që vërtetë është për kompliment.

Komento: