Çekia i frikësohet Kosovës, asistenti i trajnerit i pranishëm në “Fadil Vokrri” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Çekia i frikësohet Kosovës, asistenti i trajnerit i pranishëm në “Fadil Vokrri”

22:29 | 14 Tetor 2019

Çekia në panik, asistenti i trajnerit i prainshëm në “Fadil Vokrri”.

Tomás Galásek është asistent i trajnerit të kombëtares së Çekisë, dhe është i pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kosova ndeshjen e radhës e ka kundër Çekisë më 14 nëntor si mysafir, andaj Galasek mund të ketë ardhur për ta analizuar lojën e kombëtares sonë.

Kosova do të jetë pa supersulmuesin Vedat Muriqin ndaj çekëve, pasi u ndëshkua me karton të verdhë në ndeshjen ndaj Malit të Zi dhe nuk ka të drejt loje.

Kosova në këtë ndeshje është duke e fituar me rezultat 2-0.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!