Celine Dion është plakur kaq shumë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Celine Dion është plakur kaq shumë

11:14 | 25 Dhjetor 2018

Nuk do ta besoni sa është plakur këngëtarja e njohur Celine Dion.

Është shfaqur për herë të parë për Krishtlindje, që prej humbjes së burrit të saj Rene Angelil.

Celine Dion ka publikuar fotografi për herë të parë pas dy vitesh në Instagram, e fotografuar pranë pemës së Krishtlindjes me djemtë e saj.

Mbretëresha e muzikës u shfaq e thjeshtë me xhinse dhe një duks të bardhë, përderisa qëndroi ulur pranë Rene-Charles, 17 vjeç dhe Nelson e Eddy, 8 vjeç, transmeton Gazeta Express.

Ajo sigurisht ka ndryshuar shumë prej herës së fundit që është shfaqur në publik. Se si duket ajo, shihni foton më poshtë.

Komento: