Çënari po shkëqen me bashkëshorten për ditëlindje, ja darka romantike

23:23 | 17 Dhjetor 2018

Janë publikuar pamje nga darka romantike për ditëlindjen e ‘Çënarit’, ku shihet çifti duke shkëlqyer.

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayışman, sot feston ditëlindjen dhe i ka mbushur 37 vite jetë, shkruan lajmi net.

Ishte Almeda ajo e cila i ka publikuar disa foto në Instastory pranë të cilave e ka quajtur burrin e saj ‘’djali i ditëlindjes’’.

Çifti kanë dalë për ta festuar këtë datë të rëndësishme dhe bazuar në disa foto gjithçka duket shumë romantike.

Në njërin prej postimeve shihet se ‘Çënarit’ dhe Almedës u janë bashkangjitur edhe disa miq.

Komento: