Çfarë po ndodh, Elita dhe Gjiko prishen miqësinë me këtë person?

21:01 | 17 Dhjetor 2018

Elita dhe Gjiko po presin të bëhen prindër.

Ata u martuan para pak muajsh dhe menjëherë konfirmuan se do të bëhen prindër.

Ata janë kudo bashkë dhe shoqërohen me të njëjtët persona.

Por kohët e fundit, sipas burimeve të Prive al duket se çifti i ka shkëputur marrëdhëniet me një prej bashkëpuntorëve të tyre, stilistin Mr. Rex.

Stilisti kujdesej për veshjet e Elitës në çdo dalje publike e më vonë mori përsipër dhe imazhin e Gjikos.
Mendohet se krisja e parë mes tyre ka nisur në ambjentet e studios të stilistit.

Kjo gjë ka bërë që mos të jetë i ftuar as në dasmën e çiftit, ku pjesëmarrës ishin shumë personazhe të njohur publikë.

Komento: