Çfarë po ndodh me Shyhreten, vesh këtë fustan të zi e të ngushtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çfarë po ndodh me Shyhreten, vesh këtë fustan të zi e të ngushtë

19:03 | 26 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat e këtij zhanrri.

Këngët e saj dëgjohen e këndohen pothuajse në çdo festë familjare në çdo vend ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse ka një kohë të gjatë që është në skenë, Shyhretja e ka ‘sfiduar; moshën ngase çdo herë duket edhe më e re.

E një fotografi që e ka postuar sot në profilin e saj në Instagram, ajo shfaqet e veshur në një fustan të zi e të ngushtë dhe me këtë duket shumë vite më e re se sa është në të vërtetë./ORAinfo/

Komento: