Çfarë po ndodh me Teuta Selimin, vesh këtë fustan dhe zbulon këtë pjesë të trupit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çfarë po ndodh me Teuta Selimin, vesh këtë fustan dhe zbulon këtë pjesë të trupit

20:32 | 29 Dhjetor 2018

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku.

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Teuta edhe pse është më pak aktive në skenë, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi e saj, ku shihet e veshur në një fustan të kaltër por që e ka zbuluar pothuajse të gjithë këmbën./ORAinfo/

Komento: