Çfarë po ndodh me Tunën dhe Patrisin, vjen një veprim i papritur nga ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çfarë po ndodh me Tunën dhe Patrisin, vjen një veprim i papritur nga ai

15:21 | 03 Janar 2019

Tuna dhe Patrisi tani janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Pothuajse çdo detaj I jetës së tyre bëhet lajm në mediat rozë dhe në publik, përcjell ORAinfo.

Ata janë edhe prindër të një djali e më të cilin kalojnë pothuajse pjesën më të madhe të kohës.

Mirëpo ajo që e ka hutuar shumë publikun këtë kohë është se ata ka një kohë që nuk kanë publikuar fotografi me njëri-tjetrin.

E sot, Patrisi ka postuar një fotografi me nënën ku duket se është larguar nga Prishtina, por ku kanë mbetur Tuna e Tiani./ORAinfo/

Komento: