Chelsea – Bournemouth, publikohen foracionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Chelsea – Bournemouth, publikohen foracionet zyrtare

15:12 | 14 Dhjetor 2019

Formacionet zyrtare.

Chelsea dëshiron rikthimin te fitorja dhe në ‘Stamford Bridge’ synon tre pikët përballë Bournemouth.

Me fillim nga ora 16:00, skuadra e Frank Lampard pret Bournemouthin, për ndeshjen e javës së 17-të në Premierligë.

Formacionet e të dy skuadrave tashmë janë konfirmuar.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Arrizabalaga; Azpilicueta, Rüdiger, Zouma, Emerson; Kanté, Jorginho; Willian, Mount, Pulisic; Abraham.

Bournemouth: Ramsdale; Stacey, Francis, Mepham, Rico; Cook, Lerma, Billing; Gosling, Fraser; King.

Komento: