Çiljeta mbulohet për muajin e Ramazanit, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çiljeta mbulohet për muajin e Ramazanit, shikoni si po duket

22:08 | 22 Maj 2019

Çiljeta Xhilaga është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo gjithmonë ka qenë e diskutuar nga publiku dhe mediat sidomos për sjelljet e saj që nganjëherë ishin jo të pëlqyera nga fansat, përcjell ORAinfo.

Çiljeta ka marrë një vendim që në muajin e Ramazanit të mbulohet.

E në një video që e ka publikuar shohim që asaj po i rri shumë bukur shamia./ORAinfo/

Komento: