City “dridh” Real Madridin, po ia rrëmben super-sulmuesin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

City “dridh” Real Madridin, po ia rrëmben super-sulmuesin

19:59 | 14 Janar 2022

Man City, po mendon të përforcohet në afatin kalimtar të janarit.

Manchester City po shqyrton një qasje për sulmuesin e Real Madridit, Vinicius Junior, raporton El Nacional,përcjell ORAinfo.

Blutë po kërkojnë të zëvendësojnë Ferran Torres në njësinë e tyre sulmuese dhe besojnë se paratë e mëdha të investuara në një brazilian që luan për Blancos do të përfaqësonin një biznes mendjemprehtë për të tashmen dhe të ardhmen./ORAinfo/

Komento: