Çka po festohet në shtëpinë e Milotit dhe Erxhinas? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çka po festohet në shtëpinë e Milotit dhe Erxhinas?

21:04 | 20 Janar 2022

Djali i këngëtarit Milot Llalloshi, Priami sot feston ditëlindjen e pestë.

Më rastin e festës së ditëlindjes, Miloti ka ndarë fotografi nga organizimi që është bërë në veçanti për Priamin.

Miq e kolegë e kanë uruar Milotin për ditëlindjen e Priamit.

Edhe mami Erxhina ka uruar të birin me fjalët më të ëmbla.

“Urime ditëlindjen dritë e shpirt. Të dua përjetë daluki jem”, ka shkruar Erxhina, ku ka ndarë një foto të Priamit me tortën e ditëlindjes.

Ndryshe, Miloti dhe Erxhina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prill të vitit 2016.

Komento: