Çka po ndodh me Donaldin pas largimit të Beatrixe? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çka po ndodh me Donaldin pas largimit të Beatrixe?

10:58 | 22 Janar 2022

Partnerja e tij u eliminua mbrëmë nga shtëpia.

Beatrixa nuk kishte fat për t’i qëlluar bileta kthyese.

Pas spektaklit, Donaldi ka qëndruar vetëm dhe i mërzitur duke menduar për të dashurën e tij.

Banori i shtëpisë ka qëndruar jashtë në oborr teksa konsumonte një cigare.

Ndryshe, Beatrixa ishte në nominim me Einxhel dhe Donaldin por ja që ajo u eliminua.

Theksojmë se, pas Beatrixës për të dal nga shtëpia të martën janë të rrezikuar Monika dhe Arbri.

Shiko videon e mëposhtme teksa Donaldi qëndron vetëm, më vonë i bashkohet Egzona.

Komento: