Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun, bëjnë ‘twerk’ në mes të skenës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun, bëjnë ‘twerk’ në mes të skenës

17:57 | 13 Gusht 2019

Janë dy ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare.

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’.

Komento: