Dafina shfaqet pa pikë grimi, iu befason pamja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dafina shfaqet pa pikë grimi, iu befason pamja e saj

17:58 | 29 Dhjetor 2018

Dafina Zeqiri është ndër fytyrat publike që asnjëherë nuk heziton të shfaqet pa grim.

Edhe në postimin e fundit të bërë në ‘Instagram’ ajo ka ardhur e thjeshtë dhe pa make-up, shkruan Indeksonline.

Në një video që ajo ka ndarë me adhuruesit Dafina shihet e buzëqeshur derisa fytyra e saj bënte dritë.

Ndryshe, ditë më parë Dafina ka publikuar këngën ‘Alo’ e cila u mirëprit nga adhuruesit.

Komento: