Dalin më në fund fotografitë e gruas së ‘Kemalit’ si shtatzëne

14:48 | 22 Dhjetor 2018

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorët shumë të njohur turk që me rolet e tyre arritën të tejkalonin edhe kufijtë kombëtarë e duke u bërë të njohur kështu edhe në shumë vende të tjera të botës.

Ata u martuan para pak vitesh dhe tani mediat turke flasin për një shtatzëni të mundshme të Fahriyes, pasi ajo anuloi shumë role që I dhanë gjatë këtij vit, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, edhe pse ajo nuk e pranoi as nuk e mohoi shtatzëninë, ajo është shfaqur që fundmi në një fotografi me ‘Kemalin’ dhe që i vihet në pah barku i saj./ORAinfo/

Komento: