Dalin pamjet e serialit të ri të ‘Egjes’, kaq ndryshe duket ajo në këtë rol

15:24 | 21 Dhjetor 2018

Afra Saracoglu është aktorja turke që me rolet e saj arriti të jetë shumë e suksesshme jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, pavarësisht se në moshë shumë të re.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Egjes’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

‘Egje’ tani ka filluar xhirimet për një tjetër serial e që quhet ‘kardes cocuklari’, ku ajo shfaqet shumë ndryshe nga siç jemi mësuar t’a shohim më herët./ORAinfo/

Komento: