Debutoi të Kosova, ja çka thotë Ibrahim Dresheviq – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Debutoi të Kosova, ja çka thotë Ibrahim Dresheviq

20:37 | 10 Tetor 2019

Kosova e ka mposhtur me rezultat minimal Gjibraltarin në ndeshje miqësore në stadiumin ‘Adem Jashari’ në Prishtinë.

Në këtë ndeshje ka debutuar edhe mbrojtësi Ibrahim Dresheviq.

Pas ndeshjes ai e ka cilësuar ndeshje të veçantë debutimin te Kosova në fitoren 1:0 kundër Gjibraltarit.

Dresheviq u paraqit për herë të parë në fanellën e Kosovës.“Një ndeshje e veçantë për mua, e para, e kam pritur këtë”, ka deklaruar Ibrahim Dresheviq për SuperSport Kosovën.

“Kemi mbajtur portën e paprekur, e vështirë të luhet kundër skuadrave të tilla, e rëndësishme që arritëm fitoren”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!