Dështon transferimi i madh te Inter – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dështon transferimi i madh te Inter

17:28 | 08 Nëntor 2019

Arturo Vidal është ëndrra e madhe e Antonio Conte për verën e ardhshme.

Megjithatë, përkundër dëshirës së tij për t’u ribashkuar me Kilianin, Drejtori i Përgjithshëm i Interit, Beppe Marotta raportohet se nuk është shumë i interesuar për lojtarin,përcjell ORAinfo.

Sipas Tuttosport, drejtori nuk është i bindur për të investuar në mesfushor, jo vetëm për shkak të moshës së tij (32-vjeçar), por edhe për shkak të karakterit të tij në fushë. Në fakt, siç qëndrojnë gjërat, i preferuari i Contes mund të arrijë vetëm një kredi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!