Dështon transferimi i yllit të madh te Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dështon transferimi i yllit të madh te Milan

18:46 | 09 Nëntor 2019

AC Milan ka ngecur në përpjekjet e tyre për të nënshkruar Zlatan Ibrahimovic në janar, raporton Gazzetta dello Sport.

Sulmuesi suedez ka qenë i lidhur ngushtë me një rikthim në Itali dhe Milani janë kandidatët më të mirë për ta firmosur,përcjell ORAinfo.

Por bisedimet mes Ibrës dhe lojtarit kanë ndalur, megjithëse ai është i hapur për të dëgjuar të gjitha ofertat para se të bëjë vendosjen e tij muajin tjetër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!