Dhurata feston sot ditëlindjen , ja sa vite ka mbushur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dhurata feston sot ditëlindjen , ja sa vite ka mbushur

10:47 | 24 Dhjetor 2018

Dhurata Dora feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja e bëri të ditur ditën e lindjes përmes publikimit të një fotografie në rrjetin social Instagram.

Ai ka mbushur plotë 26 vite.

Dhurata duket shumë me stil dhe mjaft tërheqëse në këtë fotografi, transmeton Indeksonline.

Ndryshe Dhurata është mjaft aktive në muzikë, ku së fundi publikoi këngën ‘Qikat e mia’.

Komento: