Djali i Adelinës është kopja e saj, publikon foton që e dëshmon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali i Adelinës është kopja e saj, publikon foton që e dëshmon

13:18 | 23 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e pëlqyera e publikut që në daljen e saj të parë në skenë.

Ajo u paragjykua shumë pas lidhjes me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ka vendosur që të mos i dëgjojë komentet dhe t’a shijojë jetën luksoze
së bashku me burrin e djalin, shkruan ORAinfo.

Pasi është shumë aktive në rrjete sociale, ajo vazhdimisht poston imazhe të jetës së saj.

Por sot, ajo ka postuar fotografinë më interesante të djalit të saj me të cilën na e dëshmon edhe më shumë se ai është kopje e Adelinës./ORAinfo/

Komento: