Djali i Messit shënon gol, befason me mënyrën e festimit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Djali i Messit shënon gol, befason me mënyrën e festimit

14:10 | 11 Shtator 2019

Leo Messi është lojtari me i mirë në botë. Rrugën e tij duket se do ta ndjek edhe djali i tij, Matteo.

Ai ka kopjuar babain e tij, Leo Messin në festimin e golit pasi e shënoi një gol në oborrin e shtëpisë së tyre.

Në një video shihet djali i Mesit, Matteo duke shënuar gol e pastaj duke festuar në mënyrë në veçantë.

Matteo edhe herë tjera ka bërë gjëra qesharake si kjo e fundit, duke u gëzuar për golin që e pësoi Barcelona në prani të babait të tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!