Djali ia bën këtë ‘sherr’, reagimi i Patrisit iu lë pa fjalë

11:38 | 16 Dhjetor 2018

Patris Berisha është burri I këngëtares së njohur, Tunës.

Ata të dy para një viti janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, shkruan ORAinfo.

Patrisi dhe Tuna po mundohen që t’ia japin pjesën më të madhe të kohës djalit të tyre.

E mbrëmë, Patrisi ka postuar disa video ku shihet Tiani duke luajtur në shtëpi e duke bërë vetëm rrëmujë, por Patrisin nuk e ka shqetësuar kjo dhe vetëm e ka inqizuar./ORAinfo/

Komento: