Dje ishte në zi, por do të befasoheni çfarë bëri sot Adelina – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dje ishte në zi, por do të befasoheni çfarë bëri sot Adelina

13:59 | 05 Shkurt 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia dhe është një nga këngëtarët më të përfolura.

Ajo njihet për jetën e saj luksoze sidomos pasi u martua.,shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton që mçdo ngjarje të jetës së saj ta bëjë publike dhe është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Dje ajo ishte në zi dhe na tregoi përmes një postimi se ka humbur një person të zemrës.
Mirëpo, sot ajo ka postuar një foto ku shihet se ka rregulluar thonjtë dhe nuk është më në zi./ORAinfo/

Komento: