Dje pati festë të madhe në familje, por ja si duket sot Adelina

15:07 | 21 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri mbrëmë ka pasur festë në familjen e saj, ka qenë ditëlindja e nënës së saj e të cilën e ka uruar me në fotografi me niin në Instagram.

Ajo së bashku me familjen e saj tani o qëndrojnë në Vjenë dhe nga atje na shoqëron me video e fotografi të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Sot, Adelina ka postuar një fotografi ku edhe pse kanë pasur festë mbrëmë deri në orët shumë të vona, ajo duket shumë bukur dhe me një veshje ‘perfekte’./ORAinfo/

Komento: