Do të shendoshet Adelina, ja sa shumë ushqim ka porositur ajo

21:55 | 11 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri edhe pse kishte shtuar shumë peshë gjatë shtatzënisë, menjëherë pas lindjes është kthyer në gjendjen dhe peshën e saj normale.

Këngëtarja që bëri bujë në publik me lidhjen e saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, tani po i kalon ditët e saj më të mira si nënë e re dhe me burrin gjithmonë afër, shkruan ORAinfo.

Ata kalojnë shumë kohë në pushime jasht vendit e këto ditë kanë shkuar t’I shijojnë në Vjenë dhe fotografitë e këtij pushimi i kemi parë në postimet e ndryshme të Adelinës.

Ajo sot ka postuar një fotografi nga një restaurant i njohur japonez, dhe ka porositur shumë ushqim por, a do të shtojë peshë ajo pasi ta hajë gjithë këtë ushqim./ORAinfo/

Komento: