Donaldi dhe Beatrixi kështu ia shprehin dashurinë njëri tjetrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Donaldi dhe Beatrixi kështu ia shprehin dashurinë njëri tjetrit

19:22 | 17 Janar 2022

Kështu ia shprehin dashurinë njëri tjetrit Donaldi dhe Beatrixi.

Donald Veshaj dhe Betarix Ramosaj tashmë janë çifti më i përfolur i Shoë bizit shqiptar.

Ata kanë nisur një lidhje në shtëpinë më të madhe në shqipëri “Big Brother VIP”.

Çdo lëvizje e tyre tashmë kthehet në lajmin e ditës, shkruan Kosovarja.

Kjo ndodhi edhe sot.

Një faqe e adhuruesve të këngëtares kanë bërë një kolazh për çiftin ku shihen duke kaluar kohë së bashku, e duke ia shprehur dashurinë njëri tjetrit.

Komento: