Dorëzohet Rita Ora, na prezanton me të dashurin e ri

20:50 | 24 Dhjetor 2018

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka dalur hapur me të dashurin e saj të ri në publik.

Nën atmosferën festive, këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka dalë që të shëtisë me të dashurin e saj të ri.

Ajo është fotografuar për herë të parë të dielën krah Andreë Garfield në Primrose Hill, Londër.

Spekulimet për lidhjen romantike të Ritës me yllin e filmit Spider-Man nisën muajin e kaluar, rreth tre muaj pas ndarjes së saj nga i dashuri, Andreë Wtt.

Muajin e kaluar, një burim tha për “The Sun” se të dy ishin në fillim të historisë së tyre duke shtuar se nuk janë të sigurt për këtë marrëdhënie. Rita dhe Andreë takohen rrallë për shkak të agjendës së zënë.

Duket se të dy kanë anuluar çdo gjë për të qenë bashkë në festat e fundvitit për të shijuar dashurinë.

Komento: