“Dridhet San Siro”, Interi po ia rrëmben nga duart futbollistin Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet San Siro”, Interi po ia rrëmben nga duart futbollistin Milanit

14:18 | 30 Dhjetor 2018

Interi është i gatshëm të konkurrojë me Arsenalin dhe Milanin për nënshkrimin e mbrojtësit të Chelseas, Gary Cahill, raportojnë mediat angleze përcjell ORAinfo.

Ish ylli i përfaqësues së Anglisë është jashtë kontratës në verë, por pritet të largohet muajin e ardhshëm në kërkim të minutave të rregullt në ndonjë ekip të parë.

Kujtojmë se ai vet kishe shprehur dëshirën të transferohej te Milan, po duket se gjërat kanë ndryshuar./ORAinfo/

Komento: